Pieteikties kursiem
Vietnes karte

Vācu valoda


Vācu valoda ir viena no visizplatītākajām valodām Eiropā - vāciski runā vairāk nekā 110 miljoni iedzīvotāju tādās valstīs kā Vācija, Austrija, Šveice, Beļģija un Luksemburga.

Vācu valoda ir viena no Eiropas Savienības parlamenta oficiālajām valodām, un pēdējos gados to aktīvi izmanto lietišķu sakaru nodibināšanai un lietišķu pārrunu vešanai.

Vācu valodas kursi ir iespēja iepazīties ar vācu literatūru, vēsturi un kultūru, un doties ārvalstu braucienos bez tulka pavadības.

Mūsu centra piedāvātie vācu valodas kursi ir orientēti uz pamata gramatikas zināšanu iegūšanu un komunikācijas pamatu izstrādi, pateicoties nodarbību situatīvai pieejai.

Pie mums strādā pieredzējuši pedagogi, kuri palīdzēs jau sākumposmā pārvarēt psiholoģisko barjeru, kas nereti rodas saskarsmes procesā ar vāciski runājošiem.

Savā darbā mēs izmantojam visjaunākos mācību līdzekļus un aktīvi praktizējam komunikatīvo metodiku runāšanas prasmju izstrādei un pareizas izrunas nostiprināšanai.

Vācu valodas kursi - tā ir pašas modernās dzīves diktēta nepieciešamība, tādēļ visus, kas ir mērķēti uz perspektīvu un savu iespēju paplašināšanu, mēs gaidām savā mācību centrā.

Pie mums var sākt vācu valodas apguvi bez priekšzināšanām vai to pilnveidot, tā kā jūs paši izvēlaties nodarbību intensitāti un visērtāko laiku mācībām.
"LingvoLand"
Rīga, Arhitektu iela 1 (3. st. 308.kab.)
Tālr.20369935
E-pasts: info@lingvo.lv
 
Rakstīt mums
  Lingvoland LingvoLand 
2010-2018 © LingvoLand Vietnes karte
Ieteikt: